Get Adobe Flash player

Placenta Placo, Ampułki na porost włosów, 12x10ml

Odżywki i maski


Producent: PLACENTA PLACO
Dostępność produkt dostępny
Wysyłka już od: 8,99 zł

Opis produktu

Placenta Placo, Ampułki na porost włosów
 
 
 
Poprawia i regeneruje strukturę włosów, zwłaszcza zniszczonych i zmęczonych zabiegami chemicznymi,po koloryzacji i trwałej ondulacji. Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody.
Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody.
Zawiera ( 2:1 - 5% ) ekstrakt z placenty.
Zwiększa objętość włosów delikatnych i cienkich, wzmacnia strukturę włosa. 90% cebulek włosowych jest uśpionych,nie martwych. 
Placenta rozbudza uśpione cebulki, co wpływa na szybszy wzrost włosa. 
Zalecana przy tzw. zakolach u mężczyzn.
 
Ekstrakt z łożysk (placenty) pomaga pobudzić cebulki włosów do wzrostu i dąży do przywrócenia równowagi biochemicznej, dzięki związkom Prowitaminy B, pokrzywy i kolagenu. Substancja czynna reprezentowana przez aktywną substancję (placenty) sprawia, że włosy stają się naturalnie miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują już po pierwszym zastosowaniu.
Paco lotion Placenta działa leczniczo na kruche i słabe włosów, jak również włosy, które mają tendencję do łamania i wypadania, regeneruje strukturę włosów nadając im objętość i połysk.
 
Sposób użycia:
Włosy należy umyć łagodnym szamponem i dobrze spłukać. Skropić skórę głowy preparatem. Następnie wykonać 10 minutowy masaż skóry głowy. Wmasowywać preparat kolistymi ruchami. Naskórek powinien ulec zaczerwienieniu i wydzielać odczuwalne ciepło. Po zabiegu można nanieść inne preparaty na włosy i zakończyć zabiegi fryzjerskie. Przy braku zaczerwienienia skóry głowy w pierwszym tyg. kuracji należy aplikować 3 ampułki tygodniowo , a następnie 2. Przy przewlekłych problemach z włosami po zakończeniu kuracji należy profilaktycznie stosować 1 ampułkę tygodniowo.
Do pełnej kuracji potrzebne będą 3 opakowania ampułek. 
 
 
Pojemność: 12x10 ml


Opinie o produkcie

Dodaj opinię:
Twój nick:
Opinia:
Ocena: (Najedź kursorem na gwiazdki by ocenić produkt)


Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore