Get Adobe Flash player

Kativa, Zestaw z arganem do keratynowego prostowania włosów

Stylizacja


Producent: KATIVA
Dostępność produkt dostępny
Wysyłka już od: 8,99 zł

Opis produktu

Kativa, Zestaw z arganem do keratynowego prostowania włosów

 

Zestaw jednorazowy do przeprowadzenia zabiegu kuracji keratynowej. Nowoczesny kosmetyk keratynowy wzbogacony o drogocenny olejek arganowym.
 
Produkt bezpieczny bez formaldehydu.
 
Efekt kuracji utrzymuje się ok 2 miesiące.
 
 
 
W skład zestawu wchodzą:
 
Saszetka x 15 ml Shampoo Pre Tratamiento / SZAMPON PRZYGOTOWUJĄCY
 
Słoik x 100 ml Alisado Brasileño / MASKA KERATYNOWA DO ZABIEGU
 
Saszetka x 15 ml Shampoo Post Treatment / SZAMPON WYGŁADZAJĄCY
 
Saszetka x 15 ml Conditioner / ODŻYWKA KERATYNOWA
 
BROSZURA, PĘDZELEK, RĘKAWICZKI
 
SZAMPON - Pozbawiony soli i siarczanów, zawiera olejek arganowy, który nawilża i chroni kosmyki włosów pozostawiając je lśniące i gładkie. Formuła opracowana do włosów zniszczonych lub delikatnych, po zabiegach prostowania i/lub redukcji objętości.
 
ODŻYWKA - Wyjątkowy balsam pozbawiony soli i siarczanów, bogaty w naturalne antyoksydanty, które w połączeniu z hydrolizowaną keratyną i olejkiem arganowym głęboko nawilżają włosy pozostawiając je gładkie i łatwe do układania. Formuła opracowana specjalnie, by przedłużyć efekt kuracji prostowania oraz redukcji objętości.
 
MASKA DEEP TREATMENT - Hydrolizowana keratyna w kremie i olejek arganowy, bogaty w kwasy Omega 3, 6, 9 i witaminę E nawilżają, przekształcają i chronią kosmyki włosów. Ciągłe stosowanie tej maski pozwala przywrócić naturalne właściwości Twoich włosów. Zalecana dla włosów zniszczonych, delikatnych, suchych oraz po zabiegach prostowania i/ lub redukcji objętości. Pomocny w przedłużeniu efektu kuracji prostowania lub redukcji objętości włosów.
 
Produkt do użytku profesjonalnego przed użyciem zapoznaj się z załączoną ulotką.
 
 
 
Zastosowanie:
 
1. Umyj włosy używając szamponu do stosowania przed zabiegiem 1 (PRE- TREATMENT SHAMPOO 1) następnie odsącz włosy ręcznikiem. Twoje włosy muszą być czyste, po czym wysusz je całkowicie suszarką.
 
2. Podziel włosy na 2 sekcje i nałóż pędzelkiem kurację Brazylijskie prostowanie 2 (BRAZILIAN STRAIGHTENING 2) następnie za pomocą dłoni rozprowadź produkt od korzeni aż po same końce. Nakładać 1-2 cm od nasady włosów.
 
3. Pozostaw produkt na 15 minut. Po zakończeniu czasu ekspozycji, jeśli pozostał nadmiar produktu, usuń go zapomocą grzebienia. Nie spłukuj.
 
4. Wysusz włosy używając szczotki i suszarki do włosów aż będą całkowicie suche.
 
5. Prostuj swoje włosy biorąc drobne pasma i używaj płaskiej prostownicy od 5 do 12 razy z temperaturą pomiędzy 180 a 215 C. w zależności od rodzaju włosa. Prostuj włosy do momentu kiedy nie pozostaną żadne ślady kuracji Brazylijskie Prostowanie 2
 
*Przed rozpoczęciem 6 kroku odczekaj 5 minut.
 
BARDZO WAŻNE: Jeśli Twoje włosy są cienkie lub zniszczone zalecane jest nie nadużywać przeciągania płaskiej prostownicy oraz stosowanie temp. 180C
 
6. Umyj włosy używając szamponu 3 POST (SHAMPOO 3) aż do całkowitego usunięcia pozostałości produktu. Jeśli istnieje potrzeba, powtórz tę czynność. Odsącz ręcznikiem i nałóż odżywkę 4 (CONDITIONER 4). Pozostaw na 5 minut i dokładnie spłucz dużą ilością wody. Następnie wysusz i modeluj włosy suszarką do włosów.


Opinie o produkcie

Dodaj opinię:
Twój nick:
Opinia:
Ocena: (Najedź kursorem na gwiazdki by ocenić produkt)


Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore