Get Adobe Flash player

Dermo pHarma+, Złuszczająca maska na stopy S.O.S.

Pielęgnacja stóp


Producent: Dermo pHarma+
Dostępność produkt dostępny
Wysyłka już od: 8,99 zł

Opis produktu

Dermo pHarma+, Złuszczająca maska na stopy S.O.S.
 
 
 
Exfoliating & Cell RECOVERY Foot Mask
7- Days Therapy
ULTRA DEEP PEELING SYSTEM
Enzymatyczne złuszczenie i odnowa
Efekt „nowej skóry” już po 7 dniach
AKTYWNY KOMPLEKS PediBio-FRUIT™
+ BEZPIECZNIE
+ BEZBOLEŚNIE
+ BEZ TARCIA
Pozbądź się szorstkiej, zniszczonej i suchej skóry z Twoich stóp dzięki rewolucyjnej 7-dniowej terapii złuszczającej. Magiczne skarpetki wypełnione płynem z aktywnym kompleksem PediBio-FRUIT™ i kwasem glikolowym to bezpieczny i prosty sposób, aby usunąć twardą i starą skórę ze stóp. Skutecznie aktywuje proces odnowy komórkowej, regulując cykl złuszczania naskórka przez cały okres trwania terapii. Profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Ciesz się zadbanymi stopami przez wiele tygodni!
Problem skóry: suche, zniszczone, szorstkie stopy, pękające pięty
Skoncentrowane działanie substancji aktywnych - precyzyjne uderzenie w problem: 
Kompleks PediBio-FRUIT™ - dzięki zawartości kwasów owocowych z papai, cytryny, pomarańczy i jabłka, złuszcza martwe komórki naskórka. Działa antybakteryjnie. Bogaty w witaminy, aminokwasy, antyoksydanty stymuluje odnowę komórkową i przeciwdziała degradacji DNA.
Kwas glikolowy - reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując nową skórę.
Ekstrakt z aloesu – działa odżywczo na skórę. Pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry.
Mocznik (Urea) – posiada silne działanie nawilżające , regenerujące i ochronne.
Regularne stosowanie zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń!
 
Rezultaty: 
Maska skutecznie usuwa: 
• zrogowaciały i martwy naskórek • suche i obumarłe komórki • zgrubienia od odcisków, małe nagniotki • bakterie odpowiedzialne za potliwość i nieprzyjemny zapach
Regeneruje i wygładza skórę stóp
 
Sposób użycia:
1. Umyj i osusz stopy.
2. Otwórz opakowanie i włóż stopę. Dla lepszego efektu i komfortu zaleca się założyć dodatkowo bawełniane skarpetki.
3. Pozostaw na stopach od 60 do 90 min., zależnie od kondycji stóp. Usuń maskę i zmyj pozostałość płynu ciepłą wodą.
4. Proces złuszczenia rozpocznie się po 3-5 dniach i będzie trwać ok. 7-10 dni w zależności od stopnia zniszczenia stopy.
Zakończenie procesu można przyspieszyć mocząc codziennie nogi przez 10 min. w ciepłej wodzie.
UWAGA! Proces złuszczania rozpoczyna się dopiero wtedy, kiedy „nowa skóra” jest już na to gotowa - bądź cierpliwy. Po zakończeniu terapii zaleca się stosowanie Maski Kompres S.O.S. Dermoregeneracja i Odżywienie. Dla utrzymania efektu gładkich stóp zabieg można powtarzać nie wcześniej niż po upływie 45 dni.
Ostrzeżenie: Nie stosować u pacjentów: z niedoborem G6PG (niedokrwistość), w ciąży, zespołem Rey’a, uczulonych na salicylany, chorych na cukrzycę, grzybicę, egzemę . Unikać długotrwałego stosowania na duże powierzchnie lub na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na podrażnioną skórę Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się podrażnienia, pieczenia, świądu, zaczerwienienia. W przypadku wątpliwości skonsultować się z lekarzem. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Chronić przed światłem i wysoką temperaturą. Chronić przed dziećmi. Użyć tuż po otwarciu. Wyrzucić po skończeniu stosowania. Produkt jest przeznaczony do jednorazowego użytku.
 


Opinie o produkcie

Dodaj opinię:
Twój nick:
Opinia:
Ocena: (Najedź kursorem na gwiazdki by ocenić produkt)


Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore